Nowopacký Jan (Nechanice 1821 - 1908 Slavětín u Loun)
Ležící dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole JNký 29/3 1886, tužka/papír fixovaný na kartonu, 25 x 36,5 cm, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |